Menu Zavřít
Více Zavřít
Mistrovství světa Masters v hokejbale 2020

Budějovice 2020

Od 17. do 21. června v roce 2020 se Česká republika na celých pět dní stane centrem toho nejlepšího seniorského hokejbalu na světě! V Českých Budějovicích v Budvar Aréně se představí mužské a ženské reprezentace z různých zemí světa. Mezi největší kandidáty na světový titul kategorie Masters budou zajisté patřit národní týmy Česka, Slovenska, Kanady a Spojených států amerických.

Za posledních dvacet let se v České republice obdobná akce konala pouze třikrát, mistrovství světa kategorie Masters se na českém území konalo v roce 2012 v Plzni, ovšem pouze v mužské kategorii! Vrcholná mezinárodní akce naplno vypukne 17. června a o čtyři dny později 21. června budeme znát světové šampiony mužů a žen kategorie Masters, tedy mužů nad 40 a žen nad 35 let.

Důstojné zázemí zimního stadionu v podobě Budvar Arény v Českých Budějovicích se dvěma hracími plochami slibuje špičkovou hokejbalovou akci plnou atraktivních duelů. Mistrovství světa se uskuteční jak pod záštitou pořadatelského města, tak Jihočeského kraje.

Součástí mistrovství světa kategorie Masters je samozřejmě bohatý doprovodný program pro fanoušky. Rozdělení týmů do skupin pro Mistrovství světa připravujeme. Celkový seznam účastníků z různých koutů planety představíme po uzávěrce přihlášek.

Partneři